
Svi traženi zahtjevi pritvorenika štrajkača glađu su prihvaćeni i bit će ispunjeni, rekao je Tomić.
Štrajk zatvorenika i pritvorenika Kazneno-popravnog zavoda Tuzla je upravo obustavljen.
Ovu informaciju potvrdio nam je advokat Duško Tomić.
– Svi traženi zahtjevi pritvorenika štrajkača glađu su prihvaćeni i bit će ispunjeni – rekao je Tomić.
Također, dodao je da slijedi traženje ostavke direktora KPZ Tuzla.
Podsjećamo, zatvorenici su štrajkali jer su im bili uskraćeni lijekovi. Sada će zatvorenici dobiti lijekove.
Također, ranije je za naš medij advokat Bakir Hećimović potvrdio da su se u zatvorskim ćelijama pojavile stjenice koje nagrizaju kožu.
DnevniAvaz/ASinfo





















